15 arrow 0 bullet 0 4000 1 0 horizontal https://vnia.lv 300 true 4000 1
theme-sticky-logo-alt
SAZIŅAI - VNIA@vnia.lv / 28758587

Esam slēgti COVID-19 dēļ

Dārgie klienti! Mūsu galvenā prioritāte ir klientu veselība un drošība. Sakarā ar COVID-19 pandēmiju valstī un pasaulē, un tās radītajiem krīzes apstākļiem, mūsu vadība ir pieņēmumsi lēmumu apturēt klientu konsultācijas klātienē uz nenoteiktu laiku. Esam pieņēmuši šo lēmumu, lai mazinātu risku izplatīties vīrusam. Tiklīdz situācija noskaidrosies un mēs atkal varēsim droši uzņemt klientus, mēs Jums...

Dārgie klienti! Mūsu galvenā prioritāte ir klientu veselība un drošība. Sakarā ar COVID-19 pandēmiju valstī un pasaulē, un tās radītajiem krīzes apstākļiem, mūsu vadība ir pieņēmumsi lēmumu apturēt klientu konsultācijas klātienē uz nenoteiktu laiku. Esam pieņēmuši šo lēmumu, lai mazinātu risku izplatīties vīrusam. Tiklīdz situācija noskaidrosies un mēs atkal varēsim droši uzņemt klientus, mēs Jums dosim ziņu mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos. Mēs apzināmies, ka šī situācija ir radījusi dažādas neērtības mūsu klientiem, tāpēc jau laicīgi atvainojamies. Mēs nevaram sagaidīt, kad atkal varēsim pieņemt klātienes konsultācijas, lai varētu Jums sniegt kvalitatīvus pakalpojumus.

Tikmēr, kamēr nevaram pieņemt klātienes tikšanās, aicināt ikvienu ar mums sazināties telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, lai vienotos par tiešsaistes konsultāciju. Mūsu darbinieki ir gatavi Jums palīdzēt un atrast pašu labāko risinājumu tieši Jums. Mūsu mājaslapā varat atrast visu nepieciešamo informāciju, lai sazinātos ar mums. Mūsu darbinieki ir profesionāli un zinoši, tāpēc ikviens varēs saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar mūsu darbību.

Aicinām izmantot mūsu mājaslapu, lai saņemtu aktuālāko informāciju par mūsu piedāvājumiem un risinājumiem. Mēs regulāri atjaunosim informāciju, lai Jums būtu pieejama pati aktuālākā informācija saistībā ar mūsu darbību. Mums rūp mūsu klienti, tāpēc darīsim visu, lai mazinātu radušās neērtības.

Ja esat mūsu klients un radušās kādas neskaidrības vai jautājumi, droši sazinieties ar mums Mūsu klientu atbalsta centrs strādā pie tā, lai sniegtu atbalstu mūsu klientiem šajā trauksmainajā laikā. Ņemiet vērā, ka sakarā ar lielo pieprasījumu skaitu, atbilde var kavēties. Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucīgu šajā laikā.

Tiklīdz mums būs ziņas par to, kad atkal varēsim uzņemt klientus mūsu apkalpošanas centros, mēs Jums dosim ziņu. Tikmēr – mazgājiet rokas, sargājiet sev un savus tuviniekus, un tiekamies jau pavisam drīz! Aicinām Jūs būt piesardzīgiem un atbildīgi izturēties pret noteiktajiem drošības pasākumiem! Par darbības atjaunošanu informēsim Jūs gan mājaslapā, gan arī sociālajos tīklos.